post

Witamy na nowej stronie

Chcielibyśmy w imieniu zawodników i zarządu klubu powitać Was, naszych wspaniałych Kibiców na nowej stronie internetowej klubu MKS Czarni Żagań 1957.

Jak pewnie się zorientowaliście wracamy do historycznej nazwy klubu – MKS Czarni Żagań. Jednak to nie jedyny nasz powrót, od nowego sezonu, wracamy również na nasz macierzysty stadion przy ulicy Karpińskiego.

Tak więc wszystkich zagorzałych Kibiców serdecznie zapraszamy na mecze naszej drużyny, także drużyny kobiecej i młodzieżowych.

Kolejną nowością są gadżety jakie będziecie mogli nabyć przed meczami na stadionie oraz w siedzibie klubu przy ulicy Karpińskiego 4.

Mamy nadzieję że te zmiany przyczynią się do jeszcze lepszej identyfikacji się Was, Kibiców, z naszą drużyną. Liczymy również na dobrą frekwencję na stadionie oraz żywiołowy doping, jaki nie raz słyszeliśmy na naszym stadionie.