post

Renowacja stadionu

W dniu wczorajszym tzn. 19.05.2020 r. Zarząd Klubu wraz Komisją Rewizyjną , dokonali oględzin budynków na obiekcie przy ul. Karpińskiego 4, celem stwierdzenia zakresu prac niezbędnych do wykonania niezbędnego remontu.

Stwierdzono, iż pierwszym etapem prac będzie odnowienie bramy głównej wraz z pomieszczeniami kas biletowych, następnie niezbędny remont toalet dla kibiców, budki spikerskiej oraz budynku głównego gdzie potrzeba jest odświeżenia szatni gospodarzy oraz gości.

Pierwsze prace remontowe ruszają już w najbliższa sobotę o godz. 9.00. W tym miejscu zwracamy się do wszystkich chętnych którzy wyrażają chęć pomocy w w/w pracach zarówno w sferze fizycznej jak i materialnej o przybycie w wyznaczonym terminie na stadion przy ul. Karpińskiego 4.
O kolejnych terminach będziemy na bieżąco informować na naszym profilu oraz stronie internetowej.

Zarząd MKS Czarni Żagań 1957