post

(U-15 sparing) MKS Czarni Żagań 1957 – KP Świdnica 12-4

Nasza drużyna U-15 pokonała w dzisiejszym meczu kolegów z KP ŚWIDNICA 12-4(5-2). Strzelcami bramek byli Alan KOJDA x3, Szymon MANIAK x3, Adrian TWORZYDŁO x3, Witold ŁĘCKI x2, Fabian DUŁAK.

Był to ostatni mecz kontrolny przed krótka przerwa wakacyjną rozgrywany na super przygotowanym trawiastym boisku. Czarni od samego początku realizowali założenia taktyczne i stwarzali sobie sytuacje strzeleckie, brakowało jednak dokładności i precyzji w wykończeniu. Cieszyć trzeba się, że pomimo skromnej kadry w dniu dzisiejszym chłopcy wytrzymali kondycyjnie trudy spotkania. Mecz musieliśmy kończyć w dziesiątkę bo drobnych urazów nabawili się nasi zawodnicy i musieli przedwcześnie opuścić plac gry. Już od następnego tygodnia podopieczni Marcina Ochmańskiego będą trenować dwa razy w tygodniu, a z każdym nowym tygodniem będzie wprowadzana dodatkowa indywidualna jednostka treningowa i tak aż do 3 sierpnia gdzie oficjalnie wznowimy treningi i mecze kontrolne, w planie jest też zorganizowanie obozu dochodzeniowego na Żagańskich obiektach. Trener wraz z zawodnikami chciałaby bardzo podziękować rodzicom za pomoc w transporcie na mecze kontrolne oraz za wkład finansowy na wynajem Areny na mecze sparingowe. Dziękujemy.