post

(Juniorzy) Sparing z Promieniem Żary

Intensywną grę kontrolną w dniu wczorajszym rozegrali juniorzy młodsi z rówieśnikami z Żar, i pomimo dobrej gry doznali porażki 3-4 (1-0).

Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg meczu bo nasi chłopcy prowadzili w tym meczu 2-0 i 3-2 ale trzeba też przyznać że drużyna Promienia pokazała charakter i grę do końcowego gwizdka. Szkoda przede wszystkim głupio straconych bramek bo były to błędy indywidualne i brak komunikacji a może i trochę zmęczenie ciężkim tygodniem, cieszy przede wszystkim realizacja założeń taktycznych oraz budowanie akcji w ataku pozycyjnym i szybkim. Strzelcami bramek dla naszej drużyny byli Piotr KOZŁOWSKI⚽⚽ oraz Jakub KACZMARCZYK ⚽ w sobotę mamy czas na regenerację a w niedzielę wyjeżdżamy na turniej do Otynia. Drużyna bardzo dziękuję rodzicom za zorganizowanie transportu oraz gorący doping.