post

(Juniorzy) Turniej w Otyniu

W dniu wczorajszym nasi juniorzy nie próżnowali tylko zagrali turniej w Otyniu i pomimo upalnej pogody i w mocno zmienionym składzie walczyli o Puchar🏆 z okazji 30-lecia samorządu w Polsce.

W pierwszym meczu pokonali Korę Niedoradz 2 10-0 (4-0) po bramkach Alana Kojdy ⚽⚽⚽, Szymona Maniaka ⚽⚽⚽⚽, Jakuba Kaczmarczyka ⚽, Fabiana Dułaka⚽ i Piotra Kozłowskiego⚽. Do drugiego meczu podeszliśmy zbyt rozluźnieni i pewni siebie co skończyło się stratą bramki i pogonią za korzystnym wynikiem drużyna dokonała tego po bramkach Alana Kojdy⚽⚽, i gdy myślami byliśmy przy kolejnym meczu minutę przed końcem meczu straciliśmy bramkę i mecz z MKS Nowe Miasteczko zakończył się remisem 2-2(0-1). Ostatni mecz w naszym wykonaniu remisujemy z Korą Niedoradz 0-0(0-0) gdzie prowadziliśmy grę ale nasza skuteczność była skoncentrowana na obijaniu słupków i poprzeczki a z przysłowiowych setek mocno grzeszyliśmy skutecznością. Ostatecznie w turnieju zajmujemy 2 miejsce i pozostaje lekki niedosyt. Indywidualnymi nagrodami zostali wyróżnieni, Alan Kojda – najlepszy strzelec turnieju, Czesław Góralczyk i Karol Lasek najlepszymi bramkarzami a Piotr Najdek najlepszym graczem MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957.
Zachęcamy wszystkich chłopców urodzonych w latach 2004, 2005, 2006 i 2007 z Żagania i okolic do dołączenia do naszej drużyny, trenujemy 4 razy w tygodniu na naszych boiskach a co weekend rozgrywamy mecz kontrolny aż do ligi. Z nami nie będziesz miał czasu na nudę.