post

(Juniorzy) Beskid Bożnów – MKS Czarni Żagań 1957 7:3 (5:3)

Gra zamiast treningu. W środowe popołudnie juniorzy młodsi naszego klubu zagrali towarzysko z Beskidem Bożnów.

Było to pierwsze zderzenie naszych młodych piłkarzy z dorosłą piłką, mimo początkowej tremy chłopcy w miarę upływu czasu śmiało zaczęli atakować dobrze operowali piłką i szukali akcji oskrzydlających. Pokazaliśmy dużo fajnych ofensywnych akcji, mieliśmy pomysł na grę a że nie wszystko wychodzi takie życie. Jutro analiza i omówienie plusów i minusów oraz dalsza praca w rozwijaniu naszych umiejętności. Najważniejsze że obyło się bez urazów i kontuzji i za to dziękujemy drużynie seniorów Beskidu, była to fajna lekcja futbolu rozegrana na dobrze przygotowanym boisku.
Cały mecz zakończył się wynikiem 3:7 (3:5) dla drużyny Beskidu Bożnów strzelcami bramek dla MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 byli:
Mikołaj Irski ⚽
Szymon Maniak ⚽
Piotr Kozłowski ⚽