post

(Liga Juniorów młodszych) MKS Czarni Żagań 1957 – Arka Nowa Sól 5:0 (1:0)

Trzy punkty na inauguracje juniorów młodszych. Wczoraj nasi juniorzy zaczęli zmagania ligowe w pierwszym meczu przyszło im podejmować Arkę Nowa Sól i choć początek meczu był bardzo intensywny z obu stron to nikomu nie udało się objąć prowadzenia – raziła nieskuteczność. Wynik 0-0 utrzymywał się do ostatniej minuty pierwszej połowy, kiedy to Czarni potwierdzili swoją dominację celnym strzałem którego autorem był Szyna. Druga połowa to poprawa naszej skuteczności i dołożenie jeszcze ⚽⚽⚽⚽ bramek których autorami byli Alan Kojda, Alan Horodyski, Jakub Antosz i Oliwier Warchoł. Szkoda tylko urazu Piotrka Kozłowskiego który ten mecz musiał opuścić już w pierwszej połowie, tak wszystko było by idealnie – mówi trener Marcin Ochmański. Dziś się cieszymy, a już jutro pracujemy dalej bo brakło paliwa od 70 minuty, warto też dodać, że aż 8 naszym zawodników z pierwszego składu mogłoby by jeszcze brać udział w rozgrywkach trampkarzy. Wielki szacunek dla nich za walkę i grę bez kompromisu.

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – Arka Nowa Sól 5-0 (1-0)
⚽45 min Szymon MANIAK
⚽48 min Jakub ANTOSZ
⚽59 min Alan HORODYSKI
⚽64 min Alan KOJDA
⚽79 min Oliwier WARCHOŁ