post

(Juniorzy młodsi) MKS Czarni Żagań 1957 – SKS FIAMP Iskra Wymiarki 2:3 (2:2)

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa, wczoraj rozegrali kolejny mecz kontrolny z drużyną seniorów Fiamp Iskra Wymiarki. Pomimo ambitnej gry i wielu akcji ofensywnych doznali minimalnej porażki.

Wynik to sprawa drugorzędna choć remis był na pewno w zasięgu naszej młodzieży relacjonuje trener Marcin Ochmański. Wyszliśmy na ten mecz bardzo ofensywie nastawieni, już od początku bardzo dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika, nie pozwoliliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Jedyne co nam mogło zaszkodzić to kontry i tak też się stało, na 4 kontry, które przeciwnik wyprowadził, dwie skończyły się bramkami, nie podłamało to naszych zawodników bardzo mocno naciskali na połowie przeciwnika co zakończyło się odrobieniem strat jeszcze w pierwszej połowie. Druga połowa to już zdecydowana poprawa gry gości i wyrównana gra w środkowej strefie boiska, widać było, że nasza młodzież nie wytrzymała szalonego tempa z pierwszej połowy oraz, że chłopcy mają ciężkie nogi po mocnych treningach w tym tygodniu. Bramkę tracimy oczywiście po kontrataku i nad tym musimy mocno popracować, bo trzy takie same błędy nie mogą się powtarzać. Podsumowując widać w tej drużynie charakter i grę bez kompleksów a przecież oni maja dopiero 14/15 lat i jeszcze muszą nabyć wiele doświadczenia. Na plus wychodzi im też rywalizacja o przysłowiową pierwszą 11-kę nic tak nie podnosi umiejętności jak rywalizacja👏.

MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – SKS FIAMP ISKRA WYMIARKI 2:3 (2:2)

Bramki dla MKS:
⚽Mikołaj IRSKI
⚽Jakub ANTOSZ