(IV liga) Carina Gubin – MKS Czarni Żagań 1957 oraz Budowlani Lubsko – MKS Czarni Żagań 1957

⚽️ Dziś dzień meczowy.
⚽️ Obie nasze drużyny seniorskie grają na wyjeździe.
⚽️ Seniorzy grają w Gubinie z Cariną Gubin.
⚽️ Mecz odbędzie się o godzinie 16.00.
⚽️ Czarni po trzech kolejnych remisach z Koroną Kożuchów, Dębem Przybyszów oraz ze Stilonem Gorzów Wlkp czeka na pewno trudne spotkanie z wysoko plasowaną drużyną Cariny. Jak dotąd zajmujemy 10 miejsce w tabeli IV ligi lubuskiej z dorobkiem 12 punktów w 8 meczach – 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki.
⚽️ Carina Gubin w dotychczasowych 8 meczach uzbierał 19 punktów i zajmuje 3 miejsce. Zwyciężyła w 6 meczach, 1 mecz zremisowała i 1 przegrała.
⚽️ Seniorki natomiast po wygranej w meczu inauguracyjnym ligę z drużyną Vielgovii Szczecin udadzą się do Lubska na zaległy mecz I kolejki IV ligi. Nasza drużyna zagra o godzinie 12.00 z miejscowymi Budowlanymi.
⚽️ Drużyna z Lubska w poprzednim meczu uległa Olimpii II Szczecin 0-10.
Obu naszym drużynom życzymy jak najlepszych wyników.