(IV liga seniorzy) Arka Nowa Sól – MKS Czarni Żagań 1957

⚽️ Dziś dzień meczowy.

⚽️ Seniorzy wyjeżdżają do Nowe Soli tam zmierzą się z miejscową Arką.

⚽️ Mecz odbędzie się o godzinie 15.00.

⚽️ Czarni po wysokiej wygranej z ZAP Syreną Zbąszynek chcą podtrzymać dobrą passę, łatwo jednak nie będzie. Arka zawsze jest wymagającym rywalem. Jak dotąd zajmujemy 10 miejsce w tabeli IV ligi lubuskiej z dorobkiem 15 punktów w 10 meczach – 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki.

⚽️ Nasz przeciwnik, Arka Nowa Sól w dotychczasowych 10 meczach uzbierał 16 punktów i zajmuje 8 miejsce. Zwyciężyła w 5 meczach, 1 zremisowała i 4 przegrała.

⚽️ Pamiętajmy też o jutrzejszym meczu naszych Pań, podejmą one Budowlanych Lubsko. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Karpińskiego o godzinie 11. Pamiętając o wymogach epidemiologicznych zapraszamy kibiców na stadion. Wstęp wolny.