post

(Junior młodszy) Sparing z Korą Niedoradz

Pomimo zakończonego sezonu nasi juniorzy młodsi starają się być cały czas w rytmie meczowym i dzisiejszego poranka rozegrali mecz kontrolny z drużyną Kory Niedoradz. Od samego początku Czarni osiągnęli przewagę ale nie umieli udokumentować jej zdobyciem bramki, szczelna obrona przeciwnika w strefie niskiej i zbyt wolna gra naszych zawodników w ataku pozycyjnym długo nie przynosiła porządnego efektu. Naszą grę ożywiły dopiero zmiany które poskutkowały strzeleniem kilku bramek.

Druga połowa to już zdecydowanie przyspieszenie gry przez naszych juniorów i opadnięcie z sił przeciwnika, które doprowadziło do dołożenia jeszcze kilku trafień. Wygrana cieszy ale na prawdziwą weryfikację przyjdzie jeszcze czas, a przeciwnicy będą zdecydowanie z wyższej półki. Dziękujemy kolegom z Kory Niedoradz za przyjazd i możliwość rozegrania meczu kontrolnego oraz Arenie Żagań za udostępnienie boiska👏👏

W dzisiejszym meczu gościnnie wystąpili nasi wychowankowie, którzy rozwijają swoje umiejętności w Chrobrym Głogów, Krystian i Adrian Tworzydło. W tym ciężkim czasie pandemii trenują razem z nami.

Bramki dla naszej drużyny strzelali:
Mikołaj Irski ⚽⚽
Piotr Najdek ⚽⚽
Piotr Kozłowski ⚽⚽
Oliwier Warchoł⚽
Alan Kojda⚽
Adrian Tworzydło⚽⚽
Fabian Dułak ⚽
Witold Łęcki ⚽⚽
oraz bramka samobójcza