post

(Junior młodszy sparing) MKS Czarni Żagań 1957 – Iskra Małomice

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa i rozegrali kolejny mecz kontrolny z drużyną seniorów Iskry Małomice.

Pomimo porażki nie mamy się czego wstydzić bo pokazaliśmy dobry futbol, nie baliśmy się budować gry krótkimi podaniami, stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, nie cofaliśmy się do obrony niskiej, tylko przez 90 minut staraliśmy się wysoko presować i rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika. Cieszą też słowa trener Tomka D. który po mecz bardzo pozytywnie wypowiadał się o naszej organizacji gry i wyszkoleniu technicznym chłopców, życzył również dalszego rozwoju młodym zawodnikom Czarnych, bo z tego co widział ostatnim razem zrobili ogromny progres. My dziękujemy za dzisiejszą lekcje, a trenerowi i zawodnikom Iskry Małomice życzymy samych wygranych w A klasie.