post

(Junior młodszy) MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – GÓRNIK POLKOWICE 5-1(1-0)

Kolejny mecz zagrali juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Marcina Ochmańskiego. W sobotni poranek podejmowali na Żagańskiej Arenie kolegów z Polkowic.

Mecz bardzo dobrze zaczęli nasi gracze, już w pierwszych minutach wyszli na prowadzenie po bardzo dobrej akcji zespołowej, która zaczęła się od wysokiego pressingu. Dalsze minuty gry to próby realizowania zadań taktycznych i indywidualnych, które wychodziły nam z różnym skutkiem. Druga połowa to poprawa organizacji gry, zmiana ustawienia na bardziej ofensywne, a przede wszystkim ogrywanie zawodników na różnych pozycjach w celu jeszcze lepszego rozwoju. Dziękujemy kolegom z Polkowic za rozegranie bardzo fajnego meczu kontrolnego w którym obydwie drużyny chciały grać ofensywie.
Bramki dla Czarnych:
⚽Piotr KOZŁOWSKI
⚽ Alan KOJDA
⚽⚽⚽Piotrek NAJDEK