post

(Junior młodszy) Czarni Żagań – Fiamp Iskra Wymiarki 6:6 (3:0)

Juniorzy zakończyli rundę w ostatnim meczu tego roku podejmowali Fiamp Iskra Wymiarki (senior).

Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony, a nasi młodzi piłkarze w pierwsze połowie spisywali się bardzo dobrze i wygrali ją 3:0. Świetnie realizowali założenia przed meczowe, a w bramce świetnie spisywał się Karol L. Druga odsłona tego meczu to gra w kratkę naszego zespołu, który potrafił w ciągu pięciu minut stracić trzy bramki, a po 20 minutach samemu strzelić trzy bramki. Widać, że chłopcy bardzo mocno pracowali fizycznie w tym meczu co kosztowało ich sporo sił i nie wytrzymali fizycznie narzuconego tempa – relacjonuje trener Marcin Ochmański. Po meczu nastąpiło krótkie podsumowanie tej rundy i tradycyjne podzielenie sie Opłatkiem oraz drobny poczęstunek ufundowany przez jednego z rodziców.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą drużynę finansowo (zakup odzieży treningowej), rodzicom za trudy które wkładają w nasze wychowanie oraz za wsparcie którym nas otaczają, Arenie Żagań za przygotowanie boisk i szatni oraz wszystkim, którzy nam kibicują.

Czarni Żagań – Fiamp Iskra Wymiarki 6:6 (3:0)
⚽⚽⚽ Szymon MANIAK
⚽⚽ Fabian DUŁAK
⚽ Mikołaj IRSKI