post

(IV liga) MKS Czarni Żagań – Carina Gubin

Już dzisiaj – 01.05 – o godzinie 17.00 na naszym stadionie podejmować będziemy zespół lidera naszej grupy IV ligi – Cariny Gubin. Po remisie wywiezionym z Gorzowa, naszą drużynę czeka kolejny bardzo trudny mecz. Zresztą ostatnio mamy serię takich meczy.

Nasza drużyna do tej pory zgromadziła 27 punktów i zajmuje 15 miejsce w tabeli lubuskiej IV ligi. Jednak strata do zajmującej 12 miejsce Syreny Zbąszynek to zaledwie 1 punkt, jest więc o co walczyć w każdym meczu.

Zespół Cariny to lider naszej grupy, ma na koncie 56 punktów.

Trzymajmy dziś kciuki za naszą drużynę. Niestety wciąż mecze rozgrywane są bez udziału publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *