post

REMIS NA START

🟠We wczorajszym meczu zremisowaliśmy z rezerwami Lechii w Zielonej Górze 2-2🟠

⚫W pierwszej połowie nasz zespół prezentował się nieco słabiej na tle gospodarzy, ale miejscowi nie dali rady pokonać naszego bramkarza i do przerwy oba zespoły schodziły bez zdobyczy bramkowej. W drugiej połowie nasza gra wyglądała znacznie lepiej, lecz to zielonogórzanie wyszli pierwsi na prowadzenie. Kilka sekund później nasz niezawodny napastnik – Błażej Strugaru, doprowadził do wyrównania. Nieco ponad 10 minut później swoją premierową bramkę w seniorskiej drużynie MKS-u strzelił Krystian Chabiniak oddając bardzo ładny strzał z dystansu. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy doprowadzili do wyrównania⚪

⬅️Już w najbliższą sobotę pierwszy mecz przy Karpińskiego 4

🆚LKS ODRA Nietków

🗓️ 14.08.2021, 17:00

🏟️Stadion Czarnych, Karpińskiego 4